środa, 31 lipca 2013

Duże zaległości. Oj bardzo duże...

Witajcie!

Oj, długo się nie odzywałam. Mam wrażenie, że kilka lat ;)
Powodów miałam wiele, ale w sumie najważniejszy był taki, że znów dopadła mnie niemoc twórcza.
Dodatkowo dorwałam książkę, której nie mogłam przestać czytać, wyjechałam na wakacje, przyjmowałam gości wieczorami i jakoś tak wyszło, że dopiero wczoraj znalazłam chwilę i zmajstrowałam małą karteczkę na początek. Oto co powstało:


Oczywiście nic specjalnego, bo kwiatki stare, listki też, nowy jest tylko motylek z mojego nowego dziurkacza. Będzie niebawem więcej z motylkiem w roli głównej ;)

Teraz pora na kajanie- wstyd mi strasznie, ale dopiero teraz zebrałam się, żeby obfotografować cudne kolczyki które dostałam od Iny.
Chciałam, żeby wyszło ładnie, ale jak widać zdjęcia nie oddają urody kolczyków. Są śliczne :)
Do tego w ramach niespodzianki dostałam cudne ATC, ale niestety zdjęcia nie mam- zrobię jak wrócę do domu. Oto kolczyki:


Co jeszcze...Szykuję się do robienia większej ilości kartek- szykuję się głównie psychicznie, ale też trochę organizacyjnie- dzieciaki są wszędzie i przez cały dzień, więc wieczory pozostają. Ostatnio jednak często ktoś nas odwiedza, więc zwyczajnie nie mam kiedy tworzyć. Ale spokojnie, wracam do pracy i postaram się na bieżąco wrzucać nowości ;)

Na dziś to wszystko, mam nadzieję, że przez moją długą nieobecność nie zapomnieliście o mnie zupełnie i na zawsze ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

p.s. starałam się być na bieżąco z Waszymi wpisami na blogach, jednak na wakacjach zasięg miałam mocno powolny i tylko w telefonie, więc nadrabiam powoli wszystkie zaległości ;)

1 komentarz:

  1. Cieszę się, że przerwałaś czas nieróbstwa artystycznego - tęskno i smutno było bez Ciebie w świecie blogowym. Czekam na więcej karteczek, fioletowe papiery przygwożdżają, czy jakoś tak. Kartka jest bardzo urokliwa, kolczyki też. Gratuluję owocnej wymianki:)

    OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)