poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Nowe kartki

Witam!

Znów długa przerwa nastąpiła od poprzedniego posta- jakoś nie mogę nad tym zapanować ;)
Za mną wyjazdy wakacyjne, zjazdy rodzinne, mini remont, przemeblowanie, wieczory bogate w spotkania, wizyty gości i różne inne okoliczności niesprzyjające scrapowaniu ;)

W tym tygodniu czeka mnie jeszcze wizyta Przyjaciółki i przynajmniej dwa spotkania raczej wieczorne, więc też nie poszaleję ;) Od poniedziałku Syn rusza do przedszkola- ostatnio chyba ja bardziej to przeżywam ;) Na stanie zostanie jednak jeszcze Córka, która jest mocno absorbująca, więc może uda mi się coś robić w czasie gdy będzie spała...zobaczymy.
Tymczasem przedstawiam Wam kartkę z okazji 30 rocznicy ślubu moich Rodziców oraz kartkę dla fajnej Babki ;)Poza tym zrobiłam jeszcze album dla Rodziców, ale najbardziej jestem dumna z okładki :) Miała być pierwszym wpisem do art jurnala, jednak zmieniłam zdanie i tło do niewymyślonego jeszcze wpisu zmieniło się w okładkę albumu:


Bardzo lubię Lidla za pastę do zaklejania dziur w ścianach :) I sklepy z gospodarstwem domowym które mają w asortymencie plastikowe koronkowe serwetki :)

A to kilka stron z albumu: 


Coś mi szwankuje dodawanie zdjęć. A to do góry nogami się dodają, a to bokiem. Nie wiem dlaczego. Z tym czarno białym walczyłam z 10 min zanim dodało się normalnie...Powoli się rozkręcam, papiery i masa pomysłów tylko czekają na twórczy szał ;)

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarze i odwiedziny zarówno na blogu jak i na facebooku ;)

Dobrej nocy :) 

4 komentarze:

 1. Kartka i album dla Rodziców przecudne RobaczQ!!! Zdolna bestia z Ciebie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ale bogactwo form :) Piękne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie dobierasz kolorki! Tak jak lubię ;P A co d przedszkola... Znam to ;P Jak mój mały rok temu szedł pierwszy raz to chyba tydzień przeryczałam (ja - bo on miał się świetnie), tak więc, jestem z Tobą! :) ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki cudne, słodka z babeczką wymiata. Album - najfajniejszy prezent jaki można dostać z takiej okazji. Okładka wyszła Ci odlotowo. Podpatrzę pomysł z plastikową serwetką, jeśli można:

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)